Samsun Üniversitesi Uluslararası Öğrencileri İftar Programında Buluştu

Samsun Üniversitesi tarafından düzenlenen iftar programında Üniversitesinde öğrenim gören uluslararası öğrenciler bir araya geldi.
Üniversitenin Rektörlük Şehir Ofisi’nde gerçekleştirilen programa Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ergin Kariptaş, Prof. Dr. Selahattin Kaynak, Genel Sekreteri Doç. Dr. Salih Kesgin, idari ve akademik personelin yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı.
Programda konuşan Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, “Uluslararası öğrencilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz bu program kültür kardeşliğimizi pekiştiriyor. Bizler uluslararası tüm öğrencilerimizi önemsiyoruz. Onlar bizim kültür elçilerimiz. Ülkemizde onlarla birlikte bilimin gelişmesine katkı sunmaktan gurur duyuyoruz” dedi.
Rektör Aydın, ayrıca yaptığı konuşmada gerçekleştirilen iftar programına sponsor olan iş insanı Cemal Kurtoğlu’na öğrenciler adına teşekkür etti. Öğrenciler ise düzenlenen program ve misafirperverlikleri dolayısıyla Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’a teşekkürlerini iletti. Program hatıra fotografları çekilmesinin ardindan son buldu.

 

29 Nisan 2022
240 kez görüntülendi